Następny mecz:     LKS Olszanica - Orzeł Górzanka   ·  Niedziela, 08 kwietnia 00:00   ·  12. kolejka krośnieńskiej B klasy

40-lecie OZPN Krosno

fot. Tomasz Czech

W sobotę 17 czerwca w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 40-lecia działalności Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie.

Jubileusz 40-lecia był okazją do podsumowania dokonań oraz podziękowania wszystkim, którzy przez 40 lat istnienia OZPN przyczynili się do jej rozwoju, upowszechniania piłki nożnej i powiązanych z nią wartości.

- To dzięki pracy naszych trenerów, działaczy, i ludzi związanych z klubami mogliśmy kształtować charaktery, uczyć wytrwałości, konsekwencji i odwagi wśród rzeszy młodych piłkarzy - mówił Wojciech Sokołowski, prezes OZPN Krosno. Za ten trud, pasję, zaangażowanie i wielkie serce włożone w propagowanie piłki nożnej w naszym regionie wszystkim Wam serdecznie dziękuję. Ten wspaniały jubileusz jest również okazją do przywołania wspomnień o działaczach, sportowcach i tych wszystkich, którzy przyczynili się do promocji i rozwoju piłki nożnej na terenie Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie. Pamiętajmy o nich i kontynuujmy ich dzieło. Życzę wszystkim aby kolejne lata obfitowały we wspaniale sukcesy sportowe, talenty piłkarskie, hojnych sponsorów i jeszcze większą rzeszę sympatyków piłki nożnej.

Spotkanie było doskonałą okazją do wręczenia szeregu odznaczeń i medali Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i Polskiego Związku Piłki Nożnej za działalność sportową.

Robert Gembuś - Srebrna Odznaka Podkarpackiego ZPN
Ryszard Rydosz - Złota Odznaka Podkarpackiego ZPN

źródło: ozpnkrosno.pl
zdjęcia: Tomasz Czech / terazKrosno.pl
Ostatni mecz

LKS Olszanica - LKS Tyrawa Wołowska 2:2

Olszanica
22.10.2017, godz. 14:00
11. kolejka
Panel logowania


Piłkarz miesiąca
Miesiąc: wrzesień


#16 Paweł Jaworski - obrońca
Ilość kartek
1.  Paweł Jaworski
6
0
2.  Łukasz Orłowski
3
1
3.  Jacek Jurcaba
3
0
4.  Krystian Wójtowicz
2
0
5.  Piotr Chudzik
2
0
6.  Rafał Szubelak
2
0

Czas gry
1.  Krystian Wójtowicz
984 minut
2.  Jacek Jurcaba
900 minut
3.  Paweł Jaworski
870 minut
4.  Radosław Jordan
855 minut
5.  Daniel Juhas
707 minut