Następny mecz:     LKS Olszanica - Brzozovia DOMIX Brzozów   ·  Sobota, 24 czerwca 13:00   ·  26. kolejka krośnieńskiej B klasy

Płowce - Olszanica 3:0; Inauguracja bez punktów

fot. Kamil Mielnikiewicz

Podopieczni trenera Roberta Gembusia ulegli na inauguracje rundy wiosennej LKS-owi Płowce Stróże Małe 3:0. Po 14. ligowych kolejkach Olszanica nadal okupuję ostatnią pozycję z dorobkiem zaledwie dziesięciu punktów.

LKS Płowce Stróże Małe - LKS Olszanica 3:0 (2:0)

1:0 Mirosław Wilczyński 7'
2:0 Mirosław Wilczyński 33'
3:0 Daniel Krzywiński 85'

LKS Płowce Stróże Małe: Gabriel Drobot, (88' Maciej Herman) Hubert Chorążak, (46' Daniel Krzywiński) Andrzej Dadaś, Łukasz Kowalewicz, Bartłomiej Milczanowski, (80' Mateusz Dymczak) Krystian Pelc, (65' Bartosz Kocaj) Przemysław Podolak, (57' Charilaos Boutsikaris) Jakub Ryniak, Dariusz Szmyd i Mirosław Wilczyński.
Rezerwowi: Daniel Krzywiński, Charilaos Boutsikaris, Mateusz Dymczak, Amadeusz Fal, Maciej Herman i Bartosz Kocaj.

LKS Olszanica: Tomasz Nowak, Daniel Juhas, Adrian Sobczyński, (80' Dawid Gładysz) Radosław Jordan, Mateusz Konik, Robert Gembuś, Maciej Gembuś, (46' Hubert Kurnyta) Dawid Bentkowski, (70' Marcin Kuc) Łukasz Orłowski, Arkadiusz Józefiak i Paweł Jaworski.
Rezerwowi: Patryk Adamiak, Hubert Kurnyta, Marcin Kuc, Dawid Gładysz, Jakub Hamouta i Piotr Bodnar.

Żółte kartki: Łukasz Kowalewicz, Dariusz Szmyd, Bartłomiej Milczanowski, Mirosław Wilczyński - Maciej Gembuś, Robert Gembuś, Adrian Sobczyński, Paweł Jaworski .
Czerwone kartki: Łukasz Kowalewicz - Maciej Gembuś.

Sędzia główny spotkania: Damian Szałajko.
Ostatni mecz

Orion Pielnia - LKS Olszanica 6:1

Pielnia
18.06.2017, godz. 13:00
25. kolejka
Panel logowania


Piłkarz miesiąca
Piłkarz miesiąca: kwiecień


#14 Krzysztof Fedorowicz - napastnik
Ilość kartek
1.  Maciej Gembuś
8
1
2.  Paweł Jaworski
7
0
3.  Adrian Sobczyński
6
0
4.  Krystian Wójtowicz
5
0
5.  Hubert Kurnyta
4
0
6.  Patryk Węgrzyn
2
0

Czas gry
1.  Arkadiusz Józefiak
1956 minut
2.  Paweł Jaworski
1880 minut
3.  Tomasz Nowak
1845 minut
4.  Robert Gembuś
1723 minuty